Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 167 cm magassághoz 63 kg...

167 cm magassághoz 63 kg nagyon sok? Ha fogynom kéne, akkor mennyit?

Figyelt kérdés

2012. okt. 6. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiú vagy lány? Így általánosságban nem sok.
2012. okt. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt te érzed, és van, aki vékonynak tűnik ugyanannyi kilóval, van aki pedig vastagabbnak. Attól függ, mennyire erősek a csontjaid, mennyi izom van rajtad stb. De szerintem az az ideális, ha valaki a magasság minusz 10 kg testsúlyú, pl. én vagyok 158 cm, 48 kilósan voltam ideális, most 53 körül vagyok, de fogyni szeretnék 5 kilót. Ha így nézzük, akkor neked is kb. 5 kiló minusz lenne az ideális. Szerintem ezt le lehet adni úgy, hogy kevesebb szénhidrátot, több fehérjét eszünk, és mozgunk minden nap. Én szobabiciklizek és tornázok (sajnos a térdeim és a jobb bokám nem bírja a futást, pedig amúgy futnék szívesen). Szerintem neked se kellene brutális fogyókúrába fogni, hanem csak kicsit egészségesebben élni és lemenne az a pár kiló. Én is épp ezen vagyok. :)
2012. okt. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kep nelkul nehez megmondani.Ha izmos vagy lehet ep jo, de lehet van rajtad ugy 5 kg felesleg.Inkabb rakj fel egy kepet.
2012. okt. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
13/L és köszi az eddigi válaszokat! Amúgy fogyókúrán vagyok, 68 kgról indultam:) csak gondoltam utánajárok hány kgal lennék legegészségesebb.
2012. okt. 7. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 57 korul lenne az idelalis neked. En is pont ilyen adatokkal rendelkezem mint te, csak en 27 eves vagyok. JOl nezek ki, nincs is gond velem (sportolni szoktasom, es izmos is vagyok), csak az az iciri- piciri uszogumi zavar :-) Tehat ez mar jo, de meg nem az amit ki lehet hozni beloled / belolem/ akarkibol ezzel a magassaggal.
2012. okt. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!