Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyukám háta nagyon fáj....

Anyukám háta nagyon fáj. Szinte minden orvosnál volt, de nem tudják az orvosok, hogy mi lehet. Ötlet?

Figyelt kérdés
Iszonyúan fáj neki, sokszor fel sem tud kelni, szinte sír. Volt már mindenféle gyógyszer, és orvosság, de minden csak ideid óráig segített. Találkozott már valaki ilyennel?
2012. márc. 17. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Csontkovács, maszzőr?
2012. márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, hogy segíteni próbálsz anyukádon. De ha a dokik nem tudták megmondani, akkor mi még úgysem tudjuk. Tudod a hátfájás az legalább annyira átfogó tünet, mint a fejfájás. 10100 dologtól fájhat. Legjellegzetesebb fájás oka lehet a tüdő, vagy a gerinc. De ide sugározhat ki a vese is. Szóvak szépen türelmesen végig kell járni az utat, és sorban kizárni, hogy mi az ami rendben van A háziorvos dolga lenne, hogy szépen elküldje anyukádat vizsgálatokra. Mindenesetre jobbulást kívánok anyukádnak.
2012. márc. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Úgy hívják, hogy szomatizáció. Valószínűleg édesanyaád lélekben úgy érzi, hogy túl sok teher van rajta és ez jelentkezik testi formában és ezért nem lehet más orvosi módszerrel megszűntetni.


Pszichiáter vagy pszicholóhus volna a legjobb, aki a kezelés mellett el tudná őt küldeni mellesleg pl. fizikoterápiára.


És igen, nekem volt ilyen bajom. 17-18 évesen. Pontosan amiatt (és sok más pszichés mocsok miatt, amit a szüleim tettek rám), amit írtam. A fizikoterápia is csak időlegesen hatott, akkor lettem jobban, amikor pszichiáterhez mentem és az segített nekem a szüleimről leválni és feldolgozni az általuk okozott rengeteg pszichés mocskot.

2012. márc. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket. Sajnos a csontkovács, és a masszőr kipróbálva, de nem segített.

Pszichiáter dolog érdekes...

2012. márc. 18. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!