Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már évek óta migrénes vagyok,...

Már évek óta migrénes vagyok, napokig is eltart, hányni is szoktam, tabletta nem mindig segit. Tud-e valaki rá gyógymódót? Köszönöm.

Figyelt kérdés

2012. okt. 6. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerem,mert én is abban szenvedek gyakran, főleg amikor a frontok változnak. Nekem is csak épp egy picit használ a fájdalom csillapító. Nagyon sok vizet kell inni /kb.2 l/ a gyógyszer után iszom kávét, ha még sem enyhül a sötét szobában pihenek,ahol semmiféle fény nem irritálja, sem zaj.Nekem a héten annyira fájt a fejem,hogy szédülésig és hányingerig +homályos látás/ami még mindig tart/ Már annyira kész vagyok tőle,hogy félek a holnapi hidegfronttól,mert arra még érzékenyebb vagyok. BORZALMASAN szenvedek ilyenkor. Ha Te ennél hasznosabbat tudsz, kérlek ird meg,mert engem is érdekel. Köszönöm!!!
2012. okt. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezen a héten nekem mindennap fájt a fejem, reggel 6-kor felkeltett a fájdalom, a Panadol rapid csillapitotta, délután egy aszpirin, aztán estére egész jó lett, és másnap reggel ugyanigy ismétlödött minden, már hatodik napja. Ilyen még nem volt, négy nap volt a legtöbb. Most próbálgatok teákat, csak egy ideig eltart, mig az ember rájön mi az ami segít. Az biztos, hogy az okot kell megtalálni, hogy miböl ered a fejfájás. Már kezdem sejteni, de erröl inkább privát üzenetben írnák, ha érdekel. Köszi
2012. okt. 7. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!