Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Nagyon ijesztő?

Mi lehet ez? Nagyon ijesztő?

Figyelt kérdés
Velem az történt hogy pár napja megcsípték a szúnyogok a lábamnál 1-2. Mert a szúnyogok nagyon szeretik a véremet de nem tudom miért de ez természetes. A másik pedig az hogy nem csak a lábamat csípték meg ha nem a kezemet a mellkasamat meg a mellkas-am alatt, meg a vállam nál meg a másik kezemen. És viszketett nagyon, ezért kivakartam a kinézetére rá sem pillantottam de amikor már nagyon vissketett akkor megnéztem a csípés-eket és nagyon úndórítóak olyan mintha 6-7 kis szúnyog csípés lenne egy csípés helyén de nem csak lenne mert az is. több helyen is. És nagyon félek mert mindig nagyon viszket és meglehet hogy valami tünet. És olyan mintha véres lenne vagy ilyen nagyon piros és undorító. Most viccen kívül olyan mintha ilyen olyan lenne mintha ilyen bőrős undorító csipkedés. Mi ez ? Mit csináljak hogy eltünjőn????????? Segítség pls!!!!! Nem bírom nagyon viszket... Segítség hogyan tüntessem el?
2012. okt. 6. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy elfertőződött (ezt hívják ótvarnak...), akkor viszont jó lenne nagyon gyorsan megmutatni egy orvosnak, mert továbbterjedhet, és másokat is megfertőzhetsz vele. Ha az elején sikerül elkezdeni a kezelést, viszonylag hamar megszabadulsz tőle.
2012. okt. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! követem tanácsodat!
2012. okt. 7. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!