Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vannak e az alkoholizmusnak...

Vannak e az alkoholizmusnak előjelei?

Figyelt kérdés
Kicsit több mint egy éve vagyunk együtt a párommal, ő 28 én 26 vagyok. Külföldön élünk, mikor megismerkedtünk ő elmondta, hogy a barátai , haverjai miatt költözött ide ki dolgozni viszont anyagilag nagyon nem éri meg neki itt lenni, de megismert engem,és velem akar maradni, ezért itt marad. Mivel nekem itt biztos munkahelyem van,itt akarok maradni még egy ideig, viszont ő szinte alig dolgozik, ami azt jelenti, hogy én tartom el egy jó ideje. Nem tudom, hogy a megismerkedésünk előtt is ilyen volt e,de sztem az nem normális dolog, hogy ő minden nap másik haverjával iszogatni jár mert nem dolgozik és nincs kedve itthon ülni,és mert ideges, feszült, hogy nem ugy alakulnak a munkahelyi dolgok. Minden nap megiszik általában délutánonként vagy esténként, 3-4 sört plusz legalább két doboz bacardi-colat. De szinte mindegy milyen alkohol van itthon pl, vendégeknek, azt is megissza, este még lefekvés előtt is megy a hűtűhöz és veszi ki. Nem tudom, hogy ez mennyire normális vagy nem, de én ugy érzem ez már kicsit sok, főleg, hogy mindennapos. Azt mondja azért iszik, hogy oldja a stresszt magában, hogy kikapcsoljon kicsit. Mit gondoltok erről?
2012. okt. 7. 15:59
 1/3 anonim válasza:
Mond meg neki,hogy vagy keres munka helyet és nem iszik vagy azt hogy nem iszik vagy különben szakítasz vele.ez mindig bevállik.
2012. okt. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Este, ha közeledni próbál hozzád, akkor mondod neki, hogy zavar, hogy alkohol-szaga van.
2012. okt. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem,és sajnos ez saját tapasztalat.Igen,gondja van az alkohollal.Ha hagyja,hogy eluralkodjon rajta az önsajnálat stb...,addig mindig lesz valami alkalom eleinte.Most azért mert hétvége van,Most azért mert hideg van kinnt,meleg van kinnt,unatkozok,szomorú vagyok,boldog vagyok.Ha ezeket veszed észre,akkor nagy a baj.
2012. dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!