Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vastagbél daganat, vastagbél...

Vastagbél daganat, vastagbél gyulladás?

Figyelt kérdés
Régóta szorulással küzdök nem segít semmi már mindent kipróbáltam és mostanában társul mág hozzá hasi görcsök teltségérzés, puffadás és a derekam is érdekesen fájdogál állandó székelési ingerem van még ha sikerül is produkálnom valamicske széklet. 38 éves nő vagyok 3 császármetszéssel. Mit tegyek hova forduljak, lehet hogy komoly a baj? Ja diétákkal hashajtókkal évek óta próbálkozom. Napi 3 l vizet iszom és így is a diónyi kemény székletemet kúppal szülöm meg 5 naponta. Segítsetek!!!

2012. okt. 12. 12:32
 1/3 Antimod ***** válasza:
Mivel évek óta küzdesz a problémával, szerintem a daganat miatt ne aggódj. A korod sem ad rá indokot. Persze vizsgálat javasolt, mert probléma nyilván van, de sajnos nem biztos, hogy meg is tudják oldani, esetleg a tünetek enyhíthetőek. Jobbulást kívánok!
2012. okt. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vastagbélrák se egyik percről a másikra alakul ki, évek óta küzdesz... mindenképp menj el orvoshoz, ki kell zárni a súlyosabb betegségeket. Nagyon rosszul hangzik amit leírtál :(
2012. okt. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyél olyat amitől híg lesz a székleted nyilván azért kemény mert összevissza eszel ha sok rostot kajálsz nem lesz kemény az nem elég hogy sok vizet iszol probalj meg szilvalekvárt enni mindennap keress rá neten mit kell ilyen helyzetben enni nekem is volt deaztan elmult.
2015. máj. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!