Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bevegyem a gyógyszert?

Bevegyem a gyógyszert?

Figyelt kérdés
Azért kérdéses mert tegnap roszul voltam féjt a fejem és lázam is volt de mára már semmi bajom! Az arvosnál ma voltam tegnap egésznap aludtam és ő azt mondta hogy megfáztam! Azért parázok enyire mert semmi bajom sincs már! Ezelőti héten is ugyanez volt!

2012. okt. 12. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy milyen gyógyszert?
2012. okt. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Algopyrin és Maripen
2012. okt. 12. 16:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nincs bajod, akkor ne vegyél be gyógyszert. Inkább pihenj még, igyál sok meleg mézes-citromos teát.
2012. okt. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát ma még inkább beveszem meg esetleg holnap reggel de semmi több!
2012. okt. 12. 16:43
 5/8 A kérdező kommentje:
Jah és kössz!
2012. okt. 12. 16:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha még nem kezdted el szedni . akkor ne vedd be, de ha igen, akkor muszáj végigcsinálni a kúrát, mert az abbahagyott antibiotikum kúra veszélyes lehet.

"Ha abbahagyjuk az antibiotikum szedését, akkor nagyobb eséllyel alakulhatnak ki rezisztens (ellenálló) baktériumok, amelyeket csak újabb antibiotikummal lehet kiírtani."

2012. okt. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tegnap este és ma reggel bevettem de innentől már nem fogom szerintem! Csak azért vettem be mert hogy egy hete is ez volt a bajom és félek kicsit hogy visszajön vagy valami :D

Jah és ha már 2x beszedtem akkor már a kúrát elkezdtem?

2012. okt. 13. 16:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, elkezdted, most már ne hagyd abba, a teljes dobozzal szedd be, mert a későbbi betegségeid során súlyos gondokat okozhat.
2012. okt. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!