Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 4 gyógyszert szedtem be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 gyógyszert szedtem be a hónapból és az 5. és a 6. tablettát elfelejtettem. Most mit csináljak? Bevegyem a következőket, vagy esetleg kettőt vegyek be. Vagy most már várjam meg a mestruációt és utána kezdjek egy teljes levéllel?

Figyelt kérdés

Most kezdtem újra gyógyszert szedni és ez a második hónap.

Elolvastam a gyógyszerleírást, de abban az volt forduljon orvosához, aki most szabin van.


2008. dec. 17. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem szedd tovabb, mintha mi sem tortent volna, viszont vedekezz maskent is most. Az a baj, hogy ha abbahagyod most es a kovetkezo mesiig varsz, nem tudhatod, hogy reagal erre a szervezeted, verezni fogsz, ami viszont nem tudom, mennyire normalis menstruacio. Mi van a tajekoztaton az elfelejtett tablettaknal? ha azt irja vedd be, akkor vedd be, ha nem, akkor csak dobd ki azt a 2 szemet.
2008. dec. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a gyógyszerleírásban az volt, hoyg forduljak az orvosomhoz, ha több tablettát elfelejtek. Az orvosom szabin van. femodent szedek.
2008. dec. 17. 22:56
 3/4 anonim ***** válasza:
most neztem a tajekoztatot, ugyan angolul talalta, mert nem mo.-elek, es valahogy ilyen a gepem, szoval azt irja, hogy ha egy vagy 2-ot kihagysz, akkor uugy vedett vagy, vedd be az utolso elfelejtett szemet, mihelyst emlekszel es a tobbit utana. 3 nal irja, hogy nem leszel vedett egy ideig. En igy is legalabb 7 napig mas vedekezest ajanlok, de ezek szeritn csak folytasd uugy mint elotte.
2008. dec. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én 4 éve szedek fogamzásgátlót és velem is gyakran előfordult ilyen. elvileg a fogamzásgátló az első hónap után nyújt biztonságot. nah én az első honapban is elfelejtettem néha és még nincs gyerekem sem semmilyen testi defektem:D

vedd be azokat is nyugodtan és szedd tovább.

2008. dec. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!