Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap elvesztettem, nem...

Tegnap elvesztettem, nem véreztem. Lehet összefüggés?

Figyelt kérdés
Barátommal 2 hónapja vagyunk együtt,már egy ideje petting volt,de tegnap megtörtént..igaz nem volt tervben,de nem bántam meg.De ami fura nekem,hogy nem véreztem..viszont most nagyon lüktető érzés.. mikor kicsi voltam kb. 5-6 éves,egy nyári estén mentem fürdeni és ahogy vetkőztem le véres volt a bugyim.Anyunak szóltam,ő kérdezte mit csináltam,mondom semmit,magyarázta,hogy semmit nem szabad oda feldugni stb.. de akkor eléggé véreztem..mitől lehetett az? Lehet összefüggés a kettő között? 16/L
2012. okt. 14. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

nekem kb 10 évesen szakadt át a biciklistaborban. amikor először lefekudtem a baratommal,nem vereztem.

lehet neked is elszakadt akkor.bár kicsit fura,hogy 6évesen szakadt át. de végülis nem lehetetlen

17l

2012. okt. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi választ.:)
2012. okt. 14. 14:56
 3/6 anonim ***** válasza:
bocsi az offert,de nem bantad meg?
2012. okt. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem.:) pont úgy történt,ahogy szerettem volna.:)
2012. okt. 14. 16:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Most akkor kiskorodban feldugtál valamit a puncidba?
2012. okt. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
épp az,hogy nem..semmit!
2012. okt. 15. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!