Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Autóval való utazás közben,...

Autóval való utazás közben, gyakran van hányingerem. Sokan mondják, hogy repülőn ez még rosszabb lesz. Mit tegyek, hogy ne legyen hányingerem, hogyan erősítsem a gyomrom?

Figyelt kérdés
Repülővel nem a közeljövőben hanem két év múlva fogok utazni, de már előre félek, hogyha a Bükkön lévő utak így felrázzák a gyomrom. Mit tegyek a gyomrom erősítése érdekében? A Daedalon hatásos az úgy oké is, de tudok én valamit tenni, hogy ez a kellemetlen hányinger(néha hányás) ne jelentkezzen többé vagy csak nagyon nagyon nagyon ritkán?
2012. okt. 14. 14:42
 1/1 anonim válasza:
menetiránnyal szemben kéne ülni :D viccet félretéve szerintem sima b6ot szedsz elötte simán kibriod. A másik meg hogy ne gondolj arra hogy mi lesz ha felsszálltok és háyningered lesz mert atto lcsak fokozod az ingereid... ja és ha lehet repülön igyál vagy egyél mentolos dolgot akár rágot:) nem tudom menynire igaz ez a modszer de nekem mindig bevállt ha hányingerem volt.
2012. okt. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!