Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kibontott vagy bekötött...

Kibontott vagy bekötött hajjal jobb aludni?

Figyelt kérdés

ma hallottam a Tv-ben hogy kibontva jobb,mert ha be van kötve akkor töredezik...viszont én azért kötöm be estére hogy ne zsírosodjon...

szerintetek hogy jobb?vélemény,tapasztalat? :)


2012. okt. 14. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
ahogy neked jolesik. en kibontva hagyom estere. de nekem a zsirosodas nem is tenyezo mert az en hajam szaraz, inkabb a toredezes problema
2012. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A bekötéstől még jobban fog zsírosodni. + Még hullik is.
2012. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

én úgy vettem észre hogy kevésbé zsírosodik bekötve,viszont a hajhullás az megvan...

köszi a válaszoakt,várom a továbbiakat :D

2012. okt. 14. 21:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Én kibontva szeretem, sokkal kényelmesebb úgy.

De szerintem ez annyira nem befolyásol semmit, ha mondjuk napközben ettől függetlenül amúgy is mindig összekötöd.

Úgy aludj, ahogy neked kényelmes. :)

2012. okt. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én bekötve szoktam hordani napközben is, és este is. Azért jó este bekötve aludni, mert összetartja az egész hajtömeget, és nem csavarodik rád.(már ha hosszú a hajad) Pl.: Forgolódsz, akkor rátekeredik a fejedre, vagy esetleg az arcodba lóghat. De úgy hord ahogy érzed.
2012. okt. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem egészségesebb is meg kényelmesebb is kibontta de csatlakozom a többiekhez ahogy neked jobb úgy aludj
2012. okt. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én be szoktam fonni a hajam lefekvéskor, hogy ne legyen reménytelen a reggeli fésülködés.
2012. okt. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!