Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudom mennyire ideillő a...

Nem tudom mennyire ideillő a kérdés, de már végső elkeseredésemben írok?

Figyelt kérdés
Egyik nagyon jó barátom autóbalesetet szenvedett Londonban múlt hét szerdán. Háromszor élesztették újra,aztán megműtötték a fejét,ami elég súlyos volt,illetve tegnap kapott egy májat mert az övé leállt!Az átültetés sikerült,de ma magas láza volt,így pár napot várni kell! A tüdeje sem működik tökéletesen ezért gépen van! Milyen esélyei vannak???
2012. okt. 15. 13:52
 1/4 anonim válasza:

Ezt civil ember nem tudja megmondani hogy milyen esélyei vannak. Családon keresztül érdeklődj, hogy mit mondanak az orvosai.

Sajnálom ami a barátoddal történt és mielőbbi gyógyulást!

2012. okt. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam hátha valaki volt már hasonló helyzetben! pontosan mit mondanak az orvosok azt nem tudom,de tény,hogy mindent megtesznek érte!!! És köszönöm!remélem pár hét és megírhatom,hogy rendbe jött!
2012. okt. 15. 15:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Az angol alap biztosítás (NHS) egy kalap kaki, reméljük van kiegészítő biztosítása. Jobbulást az ismerősödnek.
2012. okt. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jobbulást kívánok, remélem minden rendben lesz vele!!! Kitartás!!
2012. okt. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!