Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám kapcsolatfüggő. Végső...

Anyám kapcsolatfüggő. Végső elkeseredésemben azt mondtam addig ne keressen, amíg véget nem vet a kapcsolatának. Tudom nem jó, de mit tegyek?

Figyelt kérdés

21 vagyok, lány és idestova 10 éve én vagyok anya mellett, mikor egy újabb kapcsolata tönkremegy. teljesen függő, egyedül képtelen bármire is. szakítani nem tud, akkor veszi észre magát, mikor egy pasi már századszor is lerázza. értelmeseket szed össze, jó kiállású, nagydumás embereket, de mind egy nagy senki.

apától csak pár éve vált el, rossz házasságuk volt, de mindketten élték a maguk életét és anya, mivel egyedül nem marad, nem vált el, egészen 3 évvel ezelőttig, amikor is jött a nagy szerelem. akiről fokozatosan derült ki, hogy a cége miatt 50 milliós a tartozása, mindene hitelből van, minden családtagjának a házán hitel van, stb. 3 éve anyámtól akar pénzt szerezni, hálistennek az én nyomásomra inkább lakást vett magának. ekkor ellenem fordította anyámat. ezután kissé csend lett, mástól kért kölcsön, persze mára minden elúszott, mert minden centet azonnal elkölt utazásra, ruhára, motorra a cég helyett.

most bedőlt a cége, azóta terrorizálja anyámat, elköltözik, vissza, elhagyja, mégsem. pénzért kuncsorog aljas módon(azt mondja, hogy a családjának kell, pedig anyának sincs már sok). meg is ütötte, múltkor majdnem elütötte kocsival(direkt). anyám persze tűr, visszafogadja, mert majd járnak párterápiára. anya idegileg roncs, de sosem fog szakítani, ez a mocsok meg nem fog elmenni, mert nincs is hova. jah és persze nem dolgozik, mert ő új céget csinál(ez is már a 2. volt neki).

én már nem bírom ezt, nem tudom mit tegyek. feljelenthetném a pasit, tudok olyat, hogy jó sokat ülne, de a családja utcára kerülne. már arra is gondoltam, hogy megmondom a pasinak, hogy vagy eltűnik nyomtalanul vagy megyek a rendőrségre, de nem nagyon tetszik az ötlet.

anyámmal kár beszélni, teljesen reménytelen. ha valaha a kapcsolata útjában voltam azonnal nem voltam a lánya, stb.

most azt mondtam válasszon, vagy ő vagy én. és ha őt választja engem nem lát többé.

nem tudom mit tegyek. ki élt át már hasonlót? hogy segíthetnék?


2011. máj. 27. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Itt anyádnak kellene döntenie. Ha neki jó ez a kapcsolat és eszében sincs változtatni rajta, te semmit se tudsz tenni.
2011. máj. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!