Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy adjam elő h komolyan...

Hogy adjam elő h komolyan vegye? Mert az orvosom amikor nagyon köhögtem, majd meg fulladtam akkor se írt ki, csak 1 napra. Egy megfázásnak meg még kevesebb látható tünete van, de ezerszer kellemetlenebb.

Figyelt kérdés

kb 1,5 hete éreztem először h nehezen megy a pisilés,kb 15 percenként járkáltam wcre,de akkor is volt h csak az inger volt,vagy csak alig jött vmi.aztán gondoltam elég lesz ha sokat iszom és meleg fürdőt veszek,jobbnak is tűnt de csak néhány napig.és most megint itt szenvedek h 15 percenként járkálok wcre.és még mindig csíp az elején meg a végén is.

már tervben van a doki váltás,de most még hozzá kell elmennem.


2012. okt. 16. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj az urológiára, nem kell beutaló.
2012. okt. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy menj az urológiára, vagy ha nem megoldható, akkor ragaszkodj vizetelvizsgálathoz - ugyanis a tüneteid egyértelmüen húgyúti fertözésre utalnak.
2012. okt. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Obrász válasza:
Csak egyetérteni tudok az előttem szólókkal. Azonnal urológia, ne várj ezzel!
2012. okt. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!