Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha elvágod az ütőeret rögtön...

Ha elvágod az ütőeret rögtön meghalsz?

Figyelt kérdés

ha elvágtad az ütőeret rögtön meghalsz vagy csak késöbb?úgy értem h elvágja-szédeleg-elvérzik-meghal VAGY ahogy elvágja 1böl meghal?csak értelmes komikat,pls.

minden részlet érdekelne :)


2012. okt. 16. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem rögtön halsz meg, szépen elvérzel. Miért érdekel?
2012. okt. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk csak félig vâgod àt, lehet el se vérzel. De 5-10-15 percig is eltarthat. Nekem egy autóbalesetben vàgódott àt a csuklóm, az ütőeret érte, baromisok vér volt, de mire kiértek a mentök, màr alig folyt(10 perc) baromi undorító volt, de nem fàjt.
2012. okt. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugye ezt nem azért kérdezed, mert öngyilkos akarsz lenni?
2012. okt. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
elvágja-szédeleg-elájul-meghal, ha elvérzik. Szerintem. De ugye melyik ütőeret? Nyaknál pl. eléggé esélyes, hogy meghalsz, mert lehet más sérülés is, combtőnél is. A kar még hagyján, ott annyira nincs létfontosságú szerv. De gondolom az is befolyásoló tényező, hogyan történik a dolog. Pl. van-e más ennél rosszabb sérülésed, akkor már tök mindegy.
2012. okt. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!


Apukám úgy halt meg, hogy motorbalesetben elvágódott a combartériája. Állítólag pár perc alatt elvérzett. Kb olyan 3-4 perc alatt...

2012. okt. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!