Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » El kéne ezzel mennem orvoshoz...

El kéne ezzel mennem orvoshoz vagy ebből komolyabb baj nem lehet? Lent

Figyelt kérdés
A háziorvosom beutalt gyógymasszázsra,mert sokat fájt a hátam és mert eléggé kötöttek voltak az izmaim a hátamon /rossz tartás,stb/. Ma voltam a 7. masszázson és a gyógymasszőr azt mondta,hogy a derekamnál a lágy részen mindkét oldalon érez egy-egy csomót,ami olyan,mintha "víz lenne benne". Szerinte ezek ciszták,mivel a 7. alkalom,hogy mentem hozzá masszázsra és még mindig nem tudta kimasszírozni ellentétben az izomcsomókkal a hátamban. A kérdésem az,hogy ezt megemlítsem a háziorvosomnak,ő mégiscsak orvos nem "csak" egy gyógymasszőr /semmi bajom a masszőrökkel én is az vagyok,de mégsem orvosok,orvos talán jobban ért ezekhez a dolgokhoz/? Vagy ezzel egyáltalán lehet mit kezdeni? Műtét vagy ilyesmi? Ebből alakulhat ki nagyobb baj? Őszintén szólva azért megrémültem a ciszta hallatán.

2012. okt. 16. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem említsd meg, abból baj nem lehet.
2012. okt. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Veszteni valód nincs ,ha ezt megemlíted a háziorvosodnak.

Röntgenre ha elküldene egyből kilehetne deríteni ,hogy van -e ott valami. Így legalább te is megnyugodnál.

2012. okt. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Röntgenen voltam már a gerincemmel és nézték az ágyéki részt is ott nem említettek semmit.szerintem ehhez inkább ultrahang kéne. Na de most aztán parázok rendesen...
2012. okt. 16. 13:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor kérjél ultrahangra beutalót.
2012. okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jah azt hiszem az lesz.
2012. okt. 16. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!