Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mért jön fel ilyen büdös szag...

Mért jön fel ilyen büdös szag a gyomromból?

Figyelt kérdés

Tudjátok olyan, mint amikor esztek valami ócska szalámit vagy virslit, ami kétes dolgokból áll, és utána érzitek, hogy a gyomrotokból jön fel olyan büdös, hát hogy is mondjam dögszag.

lehet, hogy beképzelem, de most már néha akkor is érzem, amikor egyáltalán nem eszem ilyen kajákat.

mitől lehet ez még?



2012. okt. 16. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
nem kell, hogy rossz minőségű húsárutól büdöset böfögj fel. Már a szimpla foghagyma is képes rá. Házi hurka/kolbásztól is lehet rosszakat felbüfögni. Szerintem ez a hús szaga, gyomorsavval keverve. A hús bomlásterméke meg az ammónia, ami elég büdös. Talán sok a gyomorsavad, tartanék a helyedben pár kímélő napot, hogy megszűnjenek a panaszaid. Egyébként is szoktam virslit meg ilyeneket enni, de sosem jön fel "dögszag", talán a te pociddal van a baj, és nem azzal, amit eszel.
2012. okt. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Helyesen: fokhagyma...
2012. okt. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Oh bocsánat, nem húzta alá a helyesírás ellenőrző, és azt hittem helyesen van. Ezt sajnos mindig eltévesztem. Tehát: a fokhagymától is lehet rossz a szád íze, kedves Kérdező! Egyébként, kedves 2. hozzászóló, tudsz érdemben felelni a Kérdező kérdésére, vagy csak szeretnél okosnak tűnni azáltal, hogy belekötsz egy helyesírási hibámba? Ha kívánod tollba mondhatsz nekem, és kaphatsz egy fricskát. A magyaron kívül akár angol nyelven is. Szánalmas....
2012. okt. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nekem se mindegyikkel, de mostanában amúgy egyre többön veszem észre. ki tudja miket raknak bele... vagyis tudom, de inkább nem szeretném tudni.

amúgy reggel ettem egy fél szelet tk. kenyeret leheletnyien megkenve egy kis májassal, és ahogy megettem pár percre rá már éreztem is.

tegnap töltött káposztát ettem, és azután is éreztem.

és nem fokhagymához, vagy valami máshoz hasnolit, hanem konkrétan dögszaga van. vagy lehet, hogy csak én érzem annak, de nem gondolom, hogy ezt a szagot össze lehet valamivel téveszteni.

amúgy maga a számban nem érzem, csak amikor a gyomromból (vagy hogy is mondjam, hogy értsétek) fújom fel a levegőt, akkor érzem.

az biztos, hogy most akkor nem fogok enni egy pár napig semmi ilyesmit, hátha segit.


amúgy köszi.

2012. okt. 16. 14:00
 5/9 A kérdező kommentje:
második, ne trollkodj!
2012. okt. 16. 14:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha aggaszt, egy orvosi kivizsgálás nem árthat. Extrém esetben cukorbetegség, reflux, candida is lehet a háttérben. Persze, ne legyen! De nem csak rossz ételektől lehet sajnos.
2012. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A káposztán ne csodálkozz. Az rengeteg embernél okoz efféle panaszokat, anélkül, hogy különösebb betegségük lenne. Tarts húsmentes, kímélő napokat, s ha utána is érzel tüneteket, tényleg orvoshoz kell menned!
2012. okt. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ide jutott a világ, ha egy helyesírási hibára felhívják a figyelmet az trollkodás. Ezen érdemes lenne elgondolkodnotok.
2012. okt. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem zár megfelelően a gyomorszájad. A reflux tünete lehet.
2012. okt. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!