Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az érettségi miatt lehet ez?

Az érettségi miatt lehet ez?

Figyelt kérdés

Tegnap este TV-ztem, és a bal lábam teljesen lezsibbadt, nem tudtam lábra állni. Aztán a bal kezembe átvándorolt, azután a bal szemöldököm feletti területre, aztán az orromba, majd a szám és az orrom közötti területre. Végül a nyelvembe és a szám belső részébe, beszélni sem tudtam. 50 percig tartott, aztán a fejem nagyon fájt, és nem láttam jól, pontokban nem láttam jól, majd lefeküdtem aludni. Még mindig fáj a fejem, pedig nem egy gyógyszert vettem be.


Nem használtam tudatmódosító szereket, voltam már ideggyógyásznál, CT-n is, nem mutatott elváltozást. Nem feltétlenül vagyok most stresszes.


Pénteken érettségizek, nem izgulok, mert választott tantárgyból érettségizek, és tudom, hogy menni fog. Ráfoghatom az érettségire?


18l



2012. okt. 16. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez migrén lehet, azon belül is az aurás fajta. Az okát a mai napig nem tudjuk.
2012. okt. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok, ezt olvasd el: [link]

A zsibbadás is ott van a tünetek között, szóval szerintem tuti, migrén.

2012. okt. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jelentettem a kérdésed, mert sztem rossz kategóriába van (bocs miatta) de talán az egészségügynél biztosabb válaszokat kapsz, bár az első válaszoló is korrekt volt!
2012. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!