Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz egy emelt...

Mennyire nehéz egy emelt szintű történelem érettségi?

Figyelt kérdés
Ha már 11.ben faktos vagyok,tanulom rendszeresen,és általános iskola ötödik osztály óta ötös vagyok belőle,csak az évszámokkal vannak gondjaim.

2012. okt. 15. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Pont annyira, mint bekötni a cipőfűződ.
2012. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Emeltszinten, ha jól tudom, pont hogy kenni-vágni kell az évszámokat, pont amiatt emelt.
2012. okt. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hát az idén májusi elég nehéz volt, de egész jóra meg lehet csinálni mondjuk ha naponta 2-3 órát ráfordítasz :D
2012. okt. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
google-be beírod, hogy történelem emelt érettségi és kihozza a feladatlapokat, azokat megnézegeted és megítéled, hogy milyen nehéz... nekem pl tuti nehéz lenne de van olyan osztálytársam akinek gyerekjáték
2012. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
már mostantól rákéne szánnom a napi 2 órát? a faktos feladatokat mind megcsinálom,és fel is készülök belőlük,esszéket írok,az nem elég ?
2012. okt. 16. 21:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódd túl a dolgot, én is töriből érettségiztem emelten, de ennek már lassan 4 éve.

Nem volt nehéz, az az egy buktatója, hogy ha nem azt írod, amit ők akarnak hallani, akkor nem adják meg a pontszámot. De nem kell hozzá betéve tudni mindent, még az évszámokat se. Azok közül is elég csak a fontosabbakat, nálunk a teszt részében 2 évszámra kérdeztek rá, de mindkettő olyan, hogy úgy illik tudni... Na de ha nem tudod, akkor is csak 1-1 pontot buksz, az nem a világ.

Szerintem bővel elég, ha jársz faktra, mivel ott pont az ilyen típusfeladatokra kérdeznek rá.

2012. okt. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ:)
2012. okt. 18. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!