Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orrom állandóan el van...

Az orrom állandóan el van dugulva, van esetleg valami egyszerű megoldás?

Figyelt kérdés
Nem is emlékszem mikor volt utoljára hogy teljesen szabad volt mindkét légút, újonnan meg csak az egyik, tudom hogy az allergia az hatással van rá de, mondom, már évek óta így van, télen is amikor semmi pollen nincs a levegőben. Hiába fújom nem használ. Mit ajánlotok, mit csináljak vagy próbáljak ki?

2012. okt. 16. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Takaríts. Lehet a nyári pollen megtapadt a porban és folyamatosan irritál. Nekem az allegra bevált idén + Calcium D vitaminnal.
2012. okt. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a sós vizes orrbölítést, naponta egyszer egy csipetnyi jódozatlan tengeri sót keverj el egy pohár felforralt, testmelegre hűtött vízben. Az oldatból önts egy keveset a tenyeredbe és szippantsd fel az egyik orrlyukon keresztül, majd a másikon.

Nekem is sokáig volt állandó orrdugulásom és ez egy idő után segített.

2012. okt. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igaz hogy nem házi praktika, de bizonyítottan hatásos orrdugulás ellen. Ez a termék a kyani. Ha gondolod írj, és privátban elmondom a részleteket.
2012. okt. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy polipom van, így a régóta tartó probléma egy rövid "műtéttel" megoldható. -.-
2012. okt. 19. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!