Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek, hogy tönkremegyek...

Félek, hogy tönkremegyek (anyagilag). Saját cégem van, vannak tartalékaim, mégis állandóan ez jár a fejemben. Mi a megoldás? 45/f

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha nyereséges a céged, akár átírathatod a nevemre, hogy ne fájjon a fejed miatta. Én már csak ilyen önfeláldozó vagyok.
2010. máj. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Ne gondolj erre,mert sokan nem hiszik,DE a gondolatnak és a kimondott szónak teremtő ereje van... Szóval ha továbbra is ezen agyalsz és tönkremennél,ne csodálkozz!Inkább tedd a dolgod,mindenben hozd a maximumot és nem kell ezen aggódni!;)
2010. máj. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ez az aggodalom köt le, előbb-utóbb tényleg tönkre fogsz menni. Inkább a cég építésével foglalkozz és nézz előre! Ez lenne a megoldás.
2010. máj. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szabadidődben lazíts kicsit, túl sokat stresszel sz.

Vágj bele valamilyen sportba, keres egy hobbit, menj el a családdal egy hétvégi túrára.

Természetes hogy aggódsz de ha tiszta fejjel hozod meg az üzleti döntéseid nem lesz baj.

2010. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a Titok c könyvben le van írva

ha félsz, bekövetkezik

ha bizakodsz, akkor meg az

a gondolat teremtő hatású

amíg azon vagy, hogy becsődölsz, abba az irányba is haladnak a dolgok

és amikor becsődöltél, és zon leszel hogy állj fel, akkor fel fogsz újra állni

mindenki ott tart, ahogy a múltban gondolkodott...

és mily igaz, ha megfigyeled...

2010. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó,és ez igaz pl. betegségre is?Ha félsz tőle bekövetkezik...
2010. máj. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a betegségeket nagyban befolyásolják a hajlamok is ugyan, de ha tudatosan egészségesen élsz, és nem a betegségre, hogy (jajj, csak ne legyek rákos), hanem az egészségre (hú, de fitt vagyok azért is) koncentrálsz, akkor az is befolyásolható

a baj csak annyi, hogy az ember hajlamosabb a negatív dolgokra

pl mamám keze ekcémás volt, a nagy empátiámmal holnapra nekem is az lett, viszont bnőm lefogyott pár kilót, hiába érzek vele együtt, én nem.

szóval olyan mintha a poz. gondolatokra különösebben figyelni kellene, a neg-k meg tálcán kínálják magukat

érdekes

2010. máj. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

amúgy egy jó pár hatalmas zrt-nek ilyesmik az alapelvei, amivel az alkalmazottakat ilyesmi előadásokkal motiválják

a párom egy sikeres ember, és érdekes rám szól, hogy pl ne nézzünk horrorfilmet, ne hallgassunk szomorú számokat, mintha ő tudattalan kerülné a negatív kihatásokat.. és lehet ettől sikeres....

2010. máj. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:58



Igy van ez...,a rosszabb negativabb hamarabb észrevesszük,

mint a jó és pozitiv dolgokat!:/

2010. máj. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!