Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Keresek valakit akinek hasonló...

Keresek valakit akinek hasonló problémái vannak mint nekünk! 3 Hós kisfiamnak szinte állandóan húgyuti fertőzése van rengeteg antibiotikumot szedtünk már, van erre valami megoldás? Sokáig lehet ez neki? teljes kétségbe esésben vagyunk Miért van ez?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Tőzegáfonya kapszulát (Gran-C tözegáfonya)adtam a babámnak!

2 hétig folyamatosan és rengeteget adtam inni mellette!

Szétszedtem a kapszulát és a port az italába öntöttem!

Semmi mesterséges anyagot nem tartalmaz és a leghatékonyabb a húgyúti fertőzésekre!

2011. febr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! De lehet azt 3 hónapos babának adni? az én védőnöm tiltakozik ellene! vagy tojjam le???
2011. febr. 16. 07:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg pelus fajtát is váltani.
2011. febr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

3 hónapos babának elég lenne a napi 1 kapszula (por) és sok folyadék!

Mivel ez gyógynövény (Gran-C) semmi rosszat nem csinálna, max segítene a húgyúti fertőzésnek helyrejönnie!

Semmivel nem különbözik a kamilla, édeskömény tea használatától!

2011. febr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!