Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van rá esélyem hogy ne kapjam...

Van rá esélyem hogy ne kapjam el a hányás-hasmenés vírust?

Figyelt kérdés
A nagypapám lett beteg 2 napja tünetek: hányás hasmenés Ma nálunk járt a nagymamám (annak a nagypapámnak a felesége aki beteg lett) és a szokásos köszöntéssel üdvözölt:sok puszi, ölelgetés stb. Este felhívott minket, hogy ő is hányt ma este (majd hozzá tette hogy már egész jól van ahoz képest PFF) Mennyi az esélye hogy elkapom tőlük? Van rá essély hogy ne kapjam el? Plusz most egy kicsit le van gyengülve a szervezetem ( fejfájás, alacsony hőemelkedés, bedugult orr. ) Nagyon kösz előre is a választ!

#hasmenés #látogatás #hívás #nagymama #nagypapa #elkapom-e #mennyi az esélyem?
2012. okt. 18. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha még nem kaptad el, akkor az echinacea segíthet. Immunerősítő.
2012. okt. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van esélyed :) Volt, hogy a párom volt hasonló beteg, mégsem kaptam el.
2012. okt. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi mentek a zöld kezek :)!!!
2012. okt. 18. 20:07
 4/6 anonim ***** válasza:
na elkaptad? remélem nem :) az ilyeneknek amúgy nagyon kevés a lappangási idejük, egy max két nap, szóval hamar észre veszed, nem kell aggódni sokáig...
2012. okt. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát MÉG nem jöttek ki a tünetek ,de nem akarom elkiabálni!!!

Szerinted akkor már nem is fognak előjönni?

Kedves hogy gondoltál rám! :)

2012. okt. 20. 20:08
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem akkor ezt megúsztad, mert az ilyen hányós nyavalyák nem sokáig lappangnak,ha jól tudom:)
2012. okt. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!