Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leszedni a...

Hogyan lehet leszedni a körmöt házilag?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesít, állandóan ütögetnem kell mert nm tudom h fáj vagy viszket, vagy mi van vele...

Jó lenne leszedni, csak sajnos nem akarok kórházba menni emiatt.

2* esett le eddig körmöm. 1* a kisujjamról, amikor egy darab léccel rávágtam véletlenül, egyszer meg a kutya miatt a nagy lábujjamra ráesett egy darab beton. Fájni fájt, de különösebben nem. De ez tudattalan volt, ha tudatosan akarnék ráütni, tuti fájna, meg nem is merném.

Mi a megoldás?



2012. okt. 19. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem előszöris azt kellene tisztáznod, mi miatt fáj/viszket. Lehet egy körömgomba, amire a patikában tudnak adni ecsetelőt, akkor elmúlik. Csak úgy leszedni, ha még oda van nőve, azt nem hiszem, hogy nagyon kellemes lenne, nem beszélve arról, hogy ezzel még több problémát generálnál magadnak (valami jó kis fertőzést akár). He beütötted és jó részben levállt, akkor kamillateába áztatva le lehet csalogatni, de ez akkor működik, ha egyébként is elengedne idővel. Legegyszerűbb, ha megmutatod a patikusnak, elmondod, hogy mit érzel és ajánljon rá valamit.
2012. okt. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem hiszem h gomba, ez az ujjamon lévő körmöm, és csak 1. Nem néz ki gombásnak.

Fogalmam sincs mitől, de mindig valami kemény dologhoz kell ütnöm, mert utána kicsit jobb pár pillanatig.


Én ha ránézek, nem látok semmi különöset, így nemtom h a patikus tudna-e adni valamit.

Amúgy köszi a választ!

2012. okt. 19. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!