Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? (tompaság,...

Mi lehet a bajom? (tompaság, szemproblémák, szédülés)

Figyelt kérdés
Már több mint 1,5 éve járok orvosokhoz, hogy kiderítsék mi a bajom, de már konkrétan hozzám vágta a háziorvosom, hogy nincs több ötlete, úgyhogy kezdek teljesen kétségbeesni.. A főbb tüneteim: tompaság, zsibbad a fejem (volt sokszor fejfájás is a fej hátsó részén, mostanában nem jellemző); egy ideje a szememben furcsa feszülő érzés, mintha nagyon fáradt lenne, ekkor nehezen mozgatom (főleg felfelé) és tartom nyitva, illetve sokszor ha nézek valamit (olvasok pl) akkor egyszer csak nem fókuszál a tárgyra; illetve a harmadik legjellemzőbb tünet 2-3 hónapja, hogy ha felállok (ülésből/fekvésből) megszédülök és feszül a fejem, aztán pár másodperc múlva elmúlik. Ezenkívül a tenyerem is néha furcsán vörös, az ujjaim is szoktak "feszülni"(de nincsenek bedagadva), zsibbadni is és olyan is volt, hogy hirtelen elöntötte a forróság az egyik tenyeremet. Többek között voltam már koponya és gerinc MR-en, eeg-n, teljes vérkép is lett csinálva, neurológusnál, orr-fül-gégésznél is voltam, nem tudom hogyan tovább..
2012. okt. 19. 22:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és 18/L
2012. okt. 19. 22:55
 2/7 anonim válasza:
A szemednél arra tippelek hogy megerőlteted...nem szoktál sokat olvasni vagy monitor előtt ülni?A szédülés meg lehet vérnyomás vagy leesik a vércukrod.Ezeket nézték?
2012. okt. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

elég folyadékot iszol?

szemészeten voltál? lehet rossz a szemed! és ezért vannak ilyen tüneteid...ha nem voltál menj nézesd meg azt is!

vérnyomásodat méregesd, hátha az vacakol..

de az meg normális,ha hirtelen felállásból elszédülsz, v elsötétül minden, nekem is ez van. szépen lassan és akkor nem lesz ezzel baj!

2012. okt. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet ki kéne kérned a véleményét egy másik orvosnak is. Amúgy nem vagy véletlen szemüveges?
2012. okt. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok szamitogepezes keves mozgas helytelen testartas..ne csodalkozzatok ha a szervezet egy ido utan jelez..az a szamitogeptol van nagyon valoszinu ..a fiamnak is pont ez volt..sot el is lehet ajulni ha 10orakat bamulod ..elfarad a szem es az agy ..ha mar sokat szamitogepezik valaki legalabb fel orankent alljon fel ..a nyakat mozgassa meg korkorosen..es ugy nem olyan gaz
2013. dec. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi megmaradsz semmi bajod nincs csak hiszti..meg bekepzeled..mindenki beteg elhiheted 16ora munka utan a labaim alig visznek haza .de szerintem vagyunk meg igy joparan..orvosnal az 10evbe egyszer megyek.. hidd el minnel jobban parazol annal jobban meg is betegszel.. fogj egy jo csajt aki meggyogyit ..kapcsolodj ki . Kevesebbet nezd a monitort es kicsit sportoljal.. neked meg nem kell foglalkoznod a betegsegekkel
2013. dec. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs fogj egy jo pasit mert latom lany vagy-)))))
2013. dec. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!