Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet? Tényleg...

Mi bajom lehet? Tényleg mentális probléma vagy menjek más orvoshoz?

Figyelt kérdés

Hetek óta mellkasi fájdalmam van (folyamatosan), beleszúr a szívembe, nehezen veszem a levegőt, fáj a fejem két oldalt a halántékomnál, szédülök és nem tudok véggre egy pihentetőt aludni.

Voltam EKGn, laborvizsgálaton, szívultrahangon - nem találtak semmit. 4 orvos megvizsgált, mind azt mondta nincs semmi eltérés. Magas a pulzusom, erre írtak béta blokkolót de ennyi.

Kerüljem a stresszt és menjek pszichiáterhez.

Komolyan lehet a szorongás/stressz miatt ilyen tünet?

Pánikbetegség lenne? Kétszer voltam ügyeleten, egyszer mentőt hívtam, de rendben vvan a szívem, a pánik/szorongás csinálná ezeket a dolgokat?

Néha remegni is szoktam, vagy ami mégrosszabb, csak úgy hirtelen elkezd rángani egyet a lábam.

Zsibbadni is szoktam, kezem-lábam.

A mellkasom most is fáj, egész nap fájt és a szívem is beszúr..

De ha nincs szervi baj, akkor mi ez???

Nagyon ijesztő! :-(



2012. okt. 15. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Bizony,a szorongás, stressz is okozhat komoly problémákat. Szerintem is keress fel pszichiátert, mindenképp, mert ha nem kapsz rendes kezelést, súlyosbodhat a helyzet. és nyugodj meg, azzal csak rontasz a helyzeten, ha ezen rágódsz, pánikolsz. Pontosan ez a baj. Ülj le, lazíts, vegyél jó mély lélegzetet, lassan, nyugodtan. nem lesz semmi gond. Hidd el, erre is van megoldás. Csak keress fel olyan orvost (pszichiátert) aki tud segíteni ebben. És NYUGI! :) Ne siettesd a dolgokat, csak lazán... meggyógyulsz. :)
2012. okt. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!