Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Futás közben egy kis foltban...

Futás közben egy kis foltban elkezdett lüktetni a szemem, ez normális?

Figyelt kérdés
nem volt élesen kivehető, de a folt alapjától éreztem valami lüktetést, olyasmi mint amikor hirtelen állsz fel és egy pillanatra elmegy a látásod. ugyanez csak lüktetéssel. és csak a jobb szememnél.
2012. okt. 20. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Való színű nem ettél előtte semmit! Vagy ha ettél is nagyon keveset! Akkor igen normális! Velem is meg szokott történni! :) Általában ez kis hányingerrel szokott elő fordulni! Ha pedig nem vagy biztos magadban akkor fordulj orvoshoz! Károd nem lehet belőle, de annál nagyobb hasznod ha esetleg tényleg van valami bajod! Remélem segítettem! :) Puszi!
2012. okt. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sofiak03 válasza:
Velem is volt már párszor. Nekem amiatt, mert nem volt semmilyen kaja a gyomromban és eleve fáradtan indultam. Ilyenkor leülsz, iszol pár korty vizet és, ha van nálad valami nasi azt a legjobb megenned.
2017. nov. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!