Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen drog lehetett? Szürkés...

Milyen drog lehetett? Szürkés barnás kb 8-10mm átmérőjű tabletta, csapott élekkel, az egyik fele sima a másik felén minta, középen felező elválasztás, egyik felén O a másikon I

Figyelt kérdés

Ectasyként kaptam, a hatása a szokásostól különböző volt, minden folyékony volt, eufória, végtelen terek, néhány fa egész erdővé változott, hullámoztak az ujjaim majd az egész kezem (persze nem, mert csak egyenesen magam előtt tartottam). Szokásos tünetek is voltak: száj szárazság, magas pulzus,bőr érzékenység,mindent megfog, megsimogat, stb.Másnap szokásos depi. Nézegettem képeket a neten de ilyen mintával nem találkoztam.

Valaki valami ötlet? Papolástól kíméljetek, tisztában vagyok a drogfogyasztás veszélyeivel.



2012. okt. 21. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
daath.hu tablettainfók között sincs hasonló? esetleg ott kérdezz rá, találkozott-e már vele valaki.
2012. okt. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Néztem már, de ott nem találtam.
2012. okt. 21. 21:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ja, értem.

hát ha majd találkozom ismerősökkel, körbekérdezek. (bár nem szoknak ekit és hasonlókat enni.) addig meg hátha valaki, itt...

2012. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
szerintem nyomtak bele egy kis lsd-t
2013. márc. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Elözö hozzászóló: ha nem értesz hozzá, akkor legalább ne írkálj hülyeségeket! Ecstasy tablettában lehet MDMA, amfetaminok, koffein, piperazinok, néha ketamin, no meg felütésnek krétapor, gipsz, laktóz, stb. De nem raknak bele LSD-t, sosem raktak, sem Mo.-n, sem máshol!
2013. ápr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
volt szerencsém találkozni vele:)
2013. ápr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!