Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magas a hugysav szintem, ha...

Magas a hugysav szintem, ha lugositott vizet iszok az jò rá?

Figyelt kérdés
2012. okt. 22. 06:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább kevesebb húst egyél. Napi egy tablettával rendbe lehet hozni. Én sem tudtam róla, a laborlelet mutatta ki.

Gőzöm nincs, hogy mitől van, s nem is eszek olyan sok húst, de áll. az okozza. Vagy az IS.

2012. okt. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem nagyos eszek hust ezèrt meglepõ a dokim nem foglalkozott vele èn vettem èszre hogy magas , milyen gyògyszer jò rà? mia neve? vèny nèlkül kaphatò ?
2012. okt. 22. 06:35
 3/5 A kérdező kommentje:
mi az az IS?
2012. okt. 22. 06:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam róla. A fiam orvos, s említettem neki, azt mondta, ne törődjek vele, biztos húst vacsoráztam és úgy mentem laborba, s ettől is felugorhatott. Csodálkozott is, hogy a belgyógyász azonnal tablettát adott. Szedtem minden nap egy szemet/Milurit - ha szabad írni gyógyszernevet:)/

Az első vizsgálatnál 419 volt, a másodiknál 333, a normál érték 150-350. De beszedtem már 3 üvegcse tablettát. Viszint nem szeretnék mindenre gyógyszert szedni. Állítólag köszvényhez vezet a magas hs. Na attól meg félnék:)

2012. okt. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A víz pH nem számít, sokkal inkább az, hogy alacsony legyen a víz sótartalma. Segít a salakanyagok eltávolításában, méregtelenítésben. Az áruházak kisbaba osztályán lehet kapni a Humana bébivizet, ha viszont hosszú távon szeretnéd fogyasztani, akkor egy minőségi víztisztító is olcsóbb megoldás lehet, csak feltétlenül legyen hatékony antibakteriális védelme (itt ez egy ultrafilter, vagyis UF):

[link]

2012. nov. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!