Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ezzel így?...

Csak én vagyok ezzel így? Miután elmegyek nagy WC-re, mindig lezuhanyzom és enélkül nem érzem jól magam. Ez normális?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 20:52
 1/5 anonim válasza:
Hát ilyet még nem hallottam...és mi van ha beteg vagy és egy nap hatszorjön rád a hasmars? De ha te így érzed jól magad, hát akkor természetesen csináld. :)
2009. aug. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, ha csak tehetem (ti. otthon vagyok), én is lezuhanyozom. Ha nem otthon vagyok, tisztókendőt használok.
2009. aug. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy furcsa kérdés, de tudni akartam, hogy más is így van-e ezzel. Persze, ha az ember beteg és nem otthon van, nem tud mit csinálni...
2009. aug. 8. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem igazából ki van repedve ott, és ezért szoktam (persze, ha otthon vagyok) amikor csak tehetem utána.
2009. aug. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem zuhanyzom le, de nagy wc után lent elöl hátul a kádban a zuhanyrózsával meg tusfürdővel takarítok. Tuti módszer, hogy egy gatyát egy évig is tudjak hordani :D F
2009. aug. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!