Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 160 centi vagyok és 55 kiló....

160 centi vagyok és 55 kiló. Szeretnék 7 kilót leadni. Mennyi idő alatt lehetséges és szükséges-e? 16/L

Figyelt kérdés

2012. okt. 22. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Ha elégedetlen vagy magaddal, akkor inkább szerintem sportolj és formáld magad, mert a súlyod és a magasságod alapján nem szorulsz fogyókúrára...
2012. okt. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hogyan formáljam ? A hasam egy picit nagyobb de inkább lent és ezen kívül csípőről szeretnék fogyni (mármint hátulról) és a hónaljamnál van egy kis felesleges zsír ami nagyon zavar.
2012. okt. 22. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Felkeresel egy ezzel foglalkozó valakit és ő megmondja a mikéntjét.
2012. okt. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj minden zsírt eltüntetni Magadról, mert az adja a nőies formádat, és kell is a peteéréshez és a menstruációhoz.
2012. okt. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ja, férfiként én is azt mondom, hogy felesleges 7 kilót leadni. de egyébként menj el kocogni, heti háromszor fél óra elég is. ha ezt rendszeresen csinálod és a fejlődésseddel arányosan emeled a lefutott távot akkor garantálom hogy nem lesz az alakoddal problémád. nem beszélve arról, hogy a futás gyors eredményhez vezet, három hét alatt szerintem látványos lesz a változás.
2012. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!