Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha kiugrik néha...

Mit tehetek, ha kiugrik néha a térdem szinte magától? Érdekes és fura részletek lent.

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Tavaly nyáron, porszivózás közben történt először, fura, hogy pont akkor...egyszerüen kiugrott a helyéről... kifele nagyon nagy szökben, kb. 80 fokot is jöhetett és aztán ahogy kiugrott ugy magától vissza is ment, mintha valami inak visszahúzták volna. Első alkalom ez volt és akk kb. 2-3 órát nem tudtam használni azt a lábamat(bal), másodszor pedig szilveszter éjszakáján történt utoljára, akkor viszont szinte egy hétig sántáltam, és nagyon, nagyon fájt is! Mi lehet az oka? Esetleg valami gyógymód? Hozzáértők és értelmes emberek válaszát várom!

2012. okt. 22. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj ortopédiaira. Nekem is ez van.
2012. okt. 24. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát...talán valami házi edzés nincs rá? Az jobban tetszene, mint orvoshoz menni úgy, hogy otthon megsem próbáltam kezelni.
2012. okt. 24. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!