Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Otthon a kamrában talált...

Otthon a kamrában talált istentudja mikori fehérbort meg merjem inni? Elég érdekes részletek lent.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 3db 5literes benzineskannát találtam a kamrában. Tudni kell hogy az udvarra nyílik, tehát télen a fagyban és nyáron az 50 fokban kint volt, nem is tudom hány éven keresztül, nem tudom honnan van, kitől van... talán apám tudná megmondani, de 5 éve külön él és alig látom.


A lényeg, hogy üvegbe kiöntve nem olyan átlátszó mint egy átlag fehérbor, hanem ilyen opálos inkább. Nagyon furcsa színe van... ízre meg inkább valami nagyon száraz, nagyon gagyi bor, de nem érzek semmi romlott ízt.


Meg merjem inni? Rohamivásra kellene, nem ízlelgetésre, de nem tudom, hogy megfosat-e, vagy lesz-e tőle bajom.


2012. szept. 5. 18:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Bátraké a szerencse.
2012. szept. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Biztos hogy bor van benne? Ha igen és nem mész sehova akkor próbálj inni belőle, először egy kicsit és ha fél óra múlva nem kell szaladnod a vécére.-akkor oké.
2012. szept. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rosszul volt a kanna kimosva, akkor aztán lesheted...

Ha üveges, bontatlan bor lenne, talán jó pénzért el is adhatnád.

2012. szept. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nyissad ki, ha nem nagyon szisszen, akkor szagolj bele és ha "iható" illata van akkor hajrá.
2012. szept. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem lesz semmi bajod, igyad nyugodtan. Ha tudnád, h a Párom mien borokat ivott (talált borokat).:D

Vigyázat! Nagy mennyiségű fogyasztás esetén adatvesztés léphet fel:D

2012. szept. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Végülis a kannásboroknál sokkal jobb íze van, inkább ilyen párszáz forintos, de igazi bor. Szerintem ürmösbort fogok belőle készíteni, akár még élvezhető is lehet :)
2012. szept. 5. 21:07
 7/15 anonim ***** válasza:
10%

fém 20l benzinkannába van a bor? :)

tőccsé fel róla képet lehet h benzin lehet h bor

2012. szept. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem benzin :D Egyébként ilyen fehér műanyag 5literes kannákban van :D
2012. szept. 13. 18:07
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
ha meg fehér műanyag kanna akkor meg bér benzines kannát mondtál te pöts :D
2012. szept. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

felénk ilyenben benzint tárolnak.

ilyen hangnemben meg leszel szíves azzal beszélni, aki a világra ellett 12 évvel ezelőtt...

2012. szept. 14. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!