Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet, hogy ez már nem normális?!

Lehet, hogy ez már nem normális?!

Figyelt kérdés

Szóval az én nagy problémám az izzadás...de csak a hónaljamnál.. sehol máshol, se a talpam sem a homlokom..és nagyon el vagyok már keseredve..kipróbáltam már több izzadásgátlót..gyógyszertárit is férfit is...de egyszerűen semmi nem használ..még a gyógyszertári kezdetben használt akkor nagyon örültem neki de egy hét után már az sem használt...naponta kb.5x cserélek pólót..ha jobb idő van akkor nem kabátot veszek hanem a pulóvert a póló fölé..de azt is átizzadom...elég kellemetlen és rossz érzés mindig fekete felsőkbe járni..vagy kabátba ülni..bár már olyanra is volt példa h. a farmerdzsekim is átizzadtam...

már teljesen el vagyok keseredve...orvoshoz szeretnék fordulni..de milyenhez?hova érdemes menni ? attól félek, hogy nem lehet vele mit kezdeni..más is van így ? volt már ezzel valaki orvosnál ?

válaszokat előre köszönöm!

18/L


2012. okt. 23. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha orvoshoz szeretnél fordulni, akkor endokrinológust keress!

"rossz érzés mindig fekete felsőkbe járni" -> pont, hogy világos felsőt kéne húznod. A sötétebb felsőkön jobban látszik a folt! Ha jobb az idő, ne öltözz be pulóverbe, hiszen akkor még jobban izzadsz. Legyen szellős a ruházatod, és tiszta pamut!

A hónalj szőrzetedet el szoktad távolítani? Az is sokat segíthet. Nekem egyedül a Rexona golyós dezodorjai váltak be a hónalji izzadás ellen.

2012. okt. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

azért szoktam feketékbe lenni mert a világos pedig sárgul..:S a pulcsit pedig csak így a 10-15 fokban szoktam venni.. én már szinte az összeset kipróbáltam de semmi :S

köszönöm a válaszod!

2012. okt. 23. 10:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!!!! Én a zsálya teát tudom ajánlani, valamint a vichy-nek van egy zöldkupakos izzadásgátlója ( [link] Ezek beváltak, igaz a vichy kicsit drága, de kell 2-2,5 hét, mire hozzászokik a szervezeted. Nem fogja megszüntetni az izzadást, de nem érzed magad kellemetlenül. Remélem tudtam segíteni. Jóéjt!
2012. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!