Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vastagbéltükrözés Dormicummal?

Vastagbéltükrözés Dormicummal?

Figyelt kérdés
2 nap múlva megyek tükrözésre,és dormicumot fogok kapni. Ha még nem altattak soha,honnan tudja az orvos,hogy nem vagyok-e rá érzékeny pl? A másik kérdésem,hogy ha valakit tükröztek így,az emlékszik valamire,vagy teljesen kiüt? Amit befújnak levegőt,azt ha nem vagyok magamnál,hogy fog távozni vizsgálat közben? Volt már egy tükrözésem,akkor nem kaptam bódítót,és direkt nyomtam kimagamból a levegőt,úgy fájt. De ha nem vagyok magamnál,akkor hogy fog kijönni?

2012. okt. 24. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Én kaptam hozzá és nekem semmit nem hatott :/ Pedig itt több embertől is azt hallottam, hogy úgy kiütötte, hogy teljes k.o. Remélem te se fogod érezni :) Mert vmi borzalmas.
2012. okt. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem sem ért semmit pedig tükrözés előtt pár nappal annyi pozitív visszajelzést kaptam hogy elkábul az ember

amúgy tényleg kegyetlen főleg az előkészítés és a várakozás.

2012. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!