Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a hátam! Lehet...

Nagyon fáj a hátam! Lehet hogy tüdő és mellhártyagyulladás megint? Olvass lejjebb kérlek!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napja nagyon fáj a hátam, akkor is ha levegőt veszek, meg akkor is ha nem, vagyis változó. 3 hete kórházban kezeltek elég komoly tüdő -és mellhártyagyulladással, utána úgy ahogy jól voltam, de most előjött a hátfájás. Mire gondoljak? Szerintetek indokolt lenne ügyelet vagy sürgősségi? Nem akarom hogy hülyének nézzenek, de azért félek, múltkor elég rossz volt.


2012. okt. 26. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ügyeletre elmenni nem árt! A hátfájást okozhatja tüdőbetegség, de csont-gerinc eredetű dolog is.

Nem fognak hülyének nézni! Amúgy holnap munkanap, felkeresheted a háziorvost is.

2012. okt. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Valószínűleg orvoshoz fordulok majd akkor, mondjuk a háziorvoshoz biztos nem, mert mikor múltkor mentem nem vizsgált meg, hanem azt mondta hogy szerinte beképzelem és pánikbeteg vagyok, így beutalt a pszihiátriára. Aznap éjjel már nagyon rosszul voltam, nem kaptam levegőt, tele volt a tüdőm folyadékkal. Hozzá én többet nem megyek vissza. De akkor ügyeletre lehet.
2012. okt. 26. 19:00
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem, ha van lehetőséged válassz másik háziorvost!

A tüdő meghallgatása alap vizsgálat!

2012. okt. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!