Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egyenletesen ver a szívem,...

Ha egyenletesen ver a szívem, normális tempóban attól még kaphatok infarktust?

Figyelt kérdés
Újabban gyakran nem kapok levegőt és szorít a mellkasom de pl. a hátam nem szokott fájni és a mellkasom sem olyan iszonyatosan fáj, inkább csak úgy épphogy érzem hogy valami nem oké. Enni nem mindig bírok mert van hogy nem kapok közben rendesen levegőt, most tudtam ebédelni egy órája de most megint nehezebben veszem a levegőt. Mi bajom lehet?
2012. okt. 28. 15:39
 1/10 shoona:D ***** válasza:
Honnan tudod hogy normális tempóbann ver a szíved??
2012. okt. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem úgy tűnik, gyakran szoktam nézni, nem érzek semmi szokatlant. Aztán lehet attól még lehet vele baj?
2012. okt. 28. 15:48
 3/10 shoona:D ***** válasza:
találtam egy ilyet: [link]
2012. okt. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha tüdőödémám van akkor mi van? Éjszaka valóban rosszabb szokott lenni. Menjek orvoshoz azonnal vagy mi legyen? Eddig nem nagyon volt problémám napközben, csak 1-2 napja.
2012. okt. 28. 15:52
 5/10 shoona:D ***** válasza:
szerintem menj el orvoshoz! attól rosszabb nem lesz,max megnyugodsz ha nincs baj,ha meg van akkor legalább időben észlelik :)
2012. okt. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó, csak az a baj, hogy egyrészt vasárnap van, nem vagyok otthon az ilyesmiben hogy ilyenkor is vizsgálnak-e (bár gondolom igen), másrészt ami mégjobb, másik városban lakom mint ahova be vagyok jelentve, szerintetek azért megnéznek így is? :(
2012. okt. 28. 15:56
 7/10 shoona:D ***** válasza:
szerintem meg...de ha van orvos ismerősöd őt is megkérdezheted,vagy ami még egyszerűbb kérdezd meg orvostudakozón :)
2012. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
.Holnap menj el a háziorvosodhoz. Másik városban is ellátnak szerintem sürgős esetben. EKG-t csináltass! Ha nem találnak rendellenességet, akkor stressztől is lehet. Ha nem vagy jól, ügyeletre el tudsz menni vasárnap is.
2012. okt. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jó, elmegyek most, inkább mint hogy bármi bajom legyen tök hirtelen. Majd írok mi lett, ha bárkit érdekel. :) Köszi a válaszokat.
2012. okt. 28. 16:05
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt írta az ügyeletes orvos a papíromra hogy asthma bronchiale, szerintetek? Elképzelhető? Elküldött kórházba, nyilván holnap elmegyek, de akkor lehet ez a diagnózis, ugye, nem valami komolyabb? Kiegyeznék vele, infarktus meg ödéma és hasonlók helyett...
2012. okt. 28. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!