Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nemrég vettem benzines autót,...

Nemrég vettem benzines autót, előtte évekig dízellel jártam. A kérdésem az hogy hidegen ha kissé, rángat ill. nem egyenletesen gyorsul az normális? Meleg motornál már nem csinálja. Gyujtás, vezérlés rendben van, gyertyák újak, most voltam szerelőnél.

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:

" kérdésem az hogy hidegen ha kissé, rángat ill. nem egyenletesen gyorsul az normális? "

nem ez egy dízel autónál sem normális

-de az sem egész oké amit írsz :

" Gyujtás, vezérlés rendben van, gyertyák újak,"

mert hogy mi az a gyujtás és mi az a gyertya ?

2010. nov. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Húú én pont fordítva értettem ,elnézést kérek az előbbi írásért.
2010. nov. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hidegen normális. tessék picit járatni télen, és nem pörgetni amig nem üzemmeleg. :)

ja, nyomaték nem lesz melegen sem...

2010. nov. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

„ja, nyomaték nem lesz melegen sem...”

Most egy Dodge Viperről van szó, ha az neked nem nyomatékos, akkor nem tudom mi. :D

2010. nov. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány éves autóról van szó? Néhány éves, megkímélt autónak elvileg nem illik ilyet produkálni. Az én 15 éves swiftem hasonlóan viselkedik. Ilyen korban már nem meglepő az ilyen jelenség. Cseréltem benne kábeleket, gyújtásosztót, gyertyákat, stb., de nem oldotta meg a problémát. A szerelő az injektortisztítót javasolta. Egy hete töltöttem bele, és már érezhetően jobb. Nyilván nem lesz olyan, mint új korában, de van némi javulás...
2010. nov. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!