Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az a homeopátia? Mire és...

Mi az a homeopátia? Mire és kinek jó? Anyukám szemével vannak nagy gondok, annak kezelésére is jó lehet?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A homeopátiában tulajdonképpen nincs semmi. A víz memóriáján alapuló módszer, ami kiküszöböli a mellékhatásokat, és a hatást is.
2012. okt. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

nekem momentán a szemem részben rendbe jött 6 havi homeós kezeléssel, és másban is használjuk.

de a szerek és a potenciál kiválasztása bonyolult, ehhez orvos szükséges; szemnél is sok variáció jöhet szóba.

a schüssler sók is hasonlóak, de kevésbé specifikus, de egy-egy specifikus helyre és inkább homeót ajánlanám.

2012. okt. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. okt. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. okt. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
"nekem momentán a szemem részben rendbe jött 6 havi homeós kezeléssel,"-ez mit jelent?, azt, hogy addig szedted a készítményeket, vagy addig heti vagy 2 heti rendszerességgel mentél az orvoshoz, vagy esetleg mindkettő? Mi baja volt a szemednek?
2012. okt. 29. 21:27
 6/6 anonim ***** válasza:
valami folyadék szivárgás volt folyamatosan. mondták, hogy lézerrel beforrasztják, de bármikor, bárhol előjöhet ismét.nem egyeztem bele, fél év múlva kellett visszamenni ellenörzésre, addig egy ismerősöm által ajánlott homeos szert szedtem, KB 1 hó múlva javult valamelyest az addigi hullámos látásom, fél év múlva minimális lett, mikor visszamentem, akkor mondták, hogy felszivódott nincs semmi, csak egy kis részen károsodott a szem ezért 80%-os a látásom.azóta sem jött elő. a hullámos látásom több éve volt és hiába mentem, bárhova semmi; csak pesten tudták jobban megállapítani, csak eddig senki sem utalt tovább.
2012. okt. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!