Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elszeretnék menni vérvételre,...

Elszeretnék menni vérvételre, mert nagyon hullik a hajam, szükséges elmennem háziorvoshoz előtte vagy ha "fizetős" helyen vetettek vért akkor nem kell háziorvoshoz mennem?

Figyelt kérdés
A lelettel a bőrgyógyászhoz mennék majd.
2012. okt. 30. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Beutaló mindenképpen kell házi orvostól.
2012. okt. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindképp jó elmenni a háziorvoshoz. Mert mikor nekem hullott a hajam akkor egy csomó helyre elküldött még. Belgyógyászat, fogorvos, nőgyógyász, vérvétel és bőrgyógyász.

Ja és fül orr gégészeten is voltam, mert bárhol lehet gyulladás ami okozza.

2012. okt. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"fizetős" helyre nem kell beutaló.
2012. okt. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha teljes árat fizetsz,vagyis olyan helyre mész ahol kint van a tarifa az egyes vérvizsgálatra vagy megadott panelekre, akkor nem kell.

Viszont nem elég csak egy vérkép.

Kellene májfunkció, vércukor, ionok

Góc kutatáshoz kell AST és CRP

Esetleg cink, ha ez áll a háttérben.

És ugye pajzsmirigy alul működés kizárására TSH- na ezt nem tudom, hogy csinálják-e beutaló nélkül, mert hormon vizsgálat, általában 2-3 nap múlva lesz meg az eredménye.


Valamint menj el fogászatra góckutatásra, úgy is kérni fogják.


-szm-

2012. okt. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2012. okt. 30. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!