Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik antibiotikum nem okoz...

Melyik antibiotikum nem okoz hányingert, rosszul létet?

Figyelt kérdés
sajnos nagyon sok gyógyszertől rosszul vagyok, így inkább nem szedek semmit,még fej,fog, fülfájásra sem. Viszont most antibiotikum kéne, a tüszős mandulagyulladásomra,és a doki nem hiszi el,hogy a gyomrom nem bírja a gyógyszereket. Régen is kínlódtam az antibiotikumokkal. Amúgy penicillin érzékeny vagyok.
2012. nov. 2. 04:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezust kolloid napi 2x1 teaskanallal. 4napnal tovabb ne szedd. Es ha tudsz gargalizalj sos vizzel. Rengeteg c vitamin napi 6-8.000 mg legalabb 1 hetig. Es ha tudsz egyel karikazott cukrozott citromszeleteket es mezet.
2012. nov. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A megoldás injekcióban kérni, attól nem leszel rosszul. De az is lehet, hogy csupán nem megfelelően szedted a gyógyszert.
2012. nov. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindegyiktől lehet. Egyébként sem ez alapján lehet válogatni, mert olyan antibiotikumot hiába szedsz, amitől nem leszel rosszul, de nem is hat, mert nm érzékeny rá a baktérium.

Esetleg szedj mellé vmilyen élflóra helyreállítót.

2012. nov. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!