Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap megcsípett egy darázs....

Tegnap megcsípett egy darázs. Érdekes, semmi bajom nincs. Miért? Lejjeb az infók.

Figyelt kérdés

Persze, örülök, hogy semmi bajom sincs, mert 2x megcsípett egy darázs. Annyit éreztem, hogy megszúrt az ujjamon, aztán egy kicsit piros lett, meg meleg az ujjam, a csípés meg egy nagyon pici duzzanat, fehér. Azonkívül semmi viszketés, semmi. Mára csak 2 nagyon pici pötty van a helyén.

Örülök neki, hogy semmi bajom, de a kérdés lényege az, hogy ennyire immunis vagyok? Mert ha igen, annak nagyon tudnék örülni :)


2009. aug. 11. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vagy rá allergiás, akkor miért lenne bajod tőle?
2009. aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A darázscsípésből csak akkor van baj, ha allergiás vagy rá. Amúgy pár percig kellemetlen, de ennnyi. Már az is baj, ha nincs baj?:)
2009. aug. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a normális reakció, az allergia az, ami eltér ettöl.
2009. aug. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy ennyivel megúsztad. Nekem nemrég majdnem belehalt az apám. Eddig nem volt ennyire érzékeny a darázscsípésre, de most... Szörnyű volt :S
2009. aug. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Jó neked, én allergiás vagyok rá. Engem ha megcsíp egy a kéz ujjamon, az egész karom bedag, goo kórház, injekció, 10-20 perc alatt megfulladhatok tőle. Örülj!:D:D
2009. aug. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi csoda, aki nem allergiás, annál ennyi a darázscsípés, nem több.
2009. aug. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!