Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire valószínű a bad trip...

Mennyire valószínű a bad trip LSD-től, ha az alap lelkiállapot nem a legjobb a körülmények és a sok probléma miatt?

Figyelt kérdés
Szóval ha az ember a rengeteg problémája miatt alapvetően szarul van, de tud békés körülményeket teremteni, akkor mennyire valószínű, hogy bad trip lesz a vége? Két éve várok a megfelelő alkalomra, de belátható időn belül nem lesz idilli életem, szóval kezdem unni a várakozást :D
2012. nov. 2. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 50%-rá az esély, főleg ha előtte még sose próbáltad.
2012. nov. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Malats ***** válasza:
100%
Ha jo tarsasagban, jo körülmenyek között probalod ki , nem lesz gond szerintem. Mindenkepp legyen melletted valaki aki tud rad figyelni , hogy ne csinalj semmi hülyeseget.
2012. nov. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Na szóval kedves testvèrem. Nemtudom hogy probàltàl-e màs pszihedelikus szereket?! Ha nem akkor gombàval kezdj. 75 %hogy bad tripped lesz a rossz körülmènyek ès a lelki vilàgod miatt. Fontos tudni hogy mèg a legtapasztaltabb embereknek is vannak bad tripjeik. A kérdés az hogy hogyan kezeled az esetleges ijesztő, nyugtalanitó gondolatokat, látványokat ès fizikai mellèkhatásokat, ha ugy érzed h tudod kezelni mondjuk az ilyen dolgokat akkor sok sikert!

Javaslatom :


- SOHA NE KEZDJ BELE 1EDÜL EGY UTAZASBA !!!! (Mindig legyen egy tarsad aki tapasztalt az ilyenekbe, lehetőleg józan legyen, de ami a legfontosabb bizz benne!

- Az elöbb emlitett tapasztalt társnak, fel kell ismerni mint kivül állo h ha bad tripped van.

- olyan helyet válassz ami számodra nyugodt, lehet az egy rét, tó part (persze mèg vèletlenül se ussz a vizbe ilyenkor.)

- ne kezdj el gondolkodni egy adott vizion, halucináción csak hagyd hogy a dolgok törtènjenek, élvezd . Jön egy halu vagy gondolat , találd érdekesnek és menj tovább, ha már elég tapasztalt vagy akkor leálhatsz gondolkodni.

- ha jön a para akkor neijedj meg , elmulik hamar ha nem feszülsz rá, az a lényeg ilyenkor hofy vedd tudomasul a parát és utána ne foglalkozz vele hisz te elvezni szeretned a trippet nem pedig 8 orán keresztül parázni, soha ne ragadj le a paránál...

- Lsd kicsit felturbozottabb mint a gomba , én személy szerint nem használtam, de ugyanazok érvényesek rá mint egyéb pszichedelikus szerekre.


Lényeg a lényeg , ha jön a para akkor hagyd hogy elis menjen, igy kb nem 8 orát parázol hanem mondjuk 1percet. És ne feljtsd el : az egész utazás egy élmény , nem vagy rákényszeritve hogy egy rövid bad tripre 8 órán keresztül parálj.


Ja és ellenzem az LSD és egyéb dolgok használatat, de ugye nem ez volt a kérdés ;) jó utazást!

2013. márc. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!