Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyér hasmenéstől?!? Mikor...

Aranyér hasmenéstől?!? Mikor múlik el?

Figyelt kérdés
Ma sokszor mentem a wc-re, elronthattam a gyomrom. Törlés közben éreztem valamit, megnéztem és valami duzzadt izé, gondolom aranyér :((( A családban örökletes dolog, úgy néz ki, most rajtam jött ki. Nem fáj szerencsére.

2012. nov. 2. 14:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy még kell mennem wc-re félek, hogy mi lesz vele, kidurran vagy mi lesz? :((
2012. nov. 2. 14:46
 2/5 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Igen, lehet hasmenéstől és szorulástól is. Nem fog kidurranni, az nem hólyag, viszont berepedezhet, és akkor fájni fog. Tartsd tisztán, patikában meg lehet kapni rá krémet. Lehet, hogy pár nap alatt visszahúzódik, de lehet, hogy csak hetek múlva. Ha nem múlik, akkor doki.
2012. nov. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Ittam egy normaflore-t, vettem kamillás fürdőt, bár csak teafilterem van, azt tettem fürdővízbe.

Meg bevettem egy fél reasec-et, nem merek most megint wc-re menni.

2012. nov. 2. 15:47
 4/5 A kérdező kommentje:

Hála az égnek eltűnt :D

Úgy tűnik jót tett a fürdő. De félek majd wczni ezek után :S

2012. nov. 2. 23:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a hemoclin gélt szoktam használni, ha kijön néha, és akkor 1-2 nap alatt visszamegy. nekem ez szokott beválni.
2012. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!