Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ez ellen?

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a tinik (szinte) mindegyike megküzd a pattanásokkal, de nekem a nyakamon is előfordulnak, az államnál, a fülem mellett, a homlokomon. Ez az egész már megkeseríti az életemet...

Ha minden igaz jövőhéten elmegyek bőrgyógyászhoz, valaki aki hasonló problémával kereste fel őket mit kapott? Gyógyszert, vagy valamilyen kenőcsöt? Használt?


Előre is köszönöm!



2012. nov. 3. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem igaz nem volt sok pattanásom de én kozmetikus hoz mentem aztán adott rá valamilyen krémet.De szerintem a bőrgyógyász sem fog mást adni.
2012. nov. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nálam a kozmetikus nemigen vált be, a krémek, amiket ajánlott pedig eszméletlen drágák voltak..:\
2012. nov. 3. 13:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én nekem is drágák voltak a krémek de megéri szerinted mért olyan drága.De ha nem szeretnéd megvenni akkor hidd el egy jó arclemoksó vagy inkább egy jó kanál kamillát kifőzöl 1-2 pohár vízbe és még forró akkor beleteszel egy fülpiszkálót és rányomod a nagyobbakra de akár ezzel egy borogatás.
2012. nov. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ma voltam bőrgyógyásznál. Kaptam kenőcsöt, meg beutaltak a nőgyógyászhoz, hátha hormonális a probléma... Gondoltam leírom, hátha másnak is ez a gondja:)


Köszi a segítségeket amúgy!:)

2012. nov. 5. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!