Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kannás bor miért ennyire káros?

A kannás bor miért ennyire káros?

Figyelt kérdés
Miért írtja ennyire az agysejteket?

2012. nov. 3. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mire gondolsz a kannás bor alatt. De az ilyen jellegű borokkal az a baj, hogy szőlőt alig láttak, ezeket hívjuk mi "tablettás bornak".


Nagy mennyiségben mindenféle alkohol durván öli az agysejteket, a jó minőségű bor is, hát még az, ami szőlőt se nagyon látott.

2012. nov. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A kannás borok közül a tablettás boroknak tulajdonképpen közük sincs a borhoz.

Olyan mérgező anyagokra bomlanak le, amik zsíroldékonyak,éppen ezért a szervezetből lassan ürülnek ki- Mind az agyban lévő idegsejteket károsítják, mind főképp a végtagokban futó idegrostokat. És gyorsan.

2012. nov. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, az ilyen pancsolt löttyökre gondolok.

Tudom,hogy nem nagyon van benne szőlő,de az aromák(ha azt tesznek bele) miatt pusztítja az agyat annyira?

2012. nov. 3. 18:41
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Most már értem!
2012. nov. 3. 18:43
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Én vegyész vagyok nem tudom kémiai analfabéták miért terjesztenek ilyet hogy tablettás bor? Nincs ilyen!!! Alkoholt nem lehet tablettázni, bor alkotórészeit nem lehet tablettázni.És szőlőből lehet legolcsóbban bort csinálni!Borból vákuumbepárlással lehet sűrítményt csinálni de az drága az energiaigény miatt!Sokkal többe kerülne egy borutánzat amit különböző anyagokból állítanánk elő.
2012. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázza már el nekem valaki, hogy mi az a tablettás bor? Fiatalok csak ,,tabis"-nak hívják, állításuk szerint nagyon be lehet b.szni tőle. Én ha iszok is, maradok a szőlőből készültnél.
2012. nov. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyál kannásbort meg szar borokat és másoknak se ajánlom. Én nem tudom, pontosan mi van benne, de tuti, hogy nagyon mérgező, mert én is ittam már ilyesmit és tény, hogy nagyon gyorsan be lehet b*szni tőle, de olyan mocsok rosszul leszel másnap, hogy legszívesebben meghalnál! A jó bor drágább, de ha már iszik az ember csak azt. Ezen nem érdemes spórolni, higgyétek el.
2012. nov. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Alkoholt se iszok,nem hogy kannás bort
2012. nov. 5. 17:41
 9/10 anonim válasza:
93%
a forró vizet alkohollal elkeverik, majd kannákba öntik, ezután rakják bele a különböző aromákat, amitől "bor" lesz. Azért nevezik tablettásnak, mert van, hogy ezek az aromák egyszerű tabletta formájában kerülnek bele az alkoholos vízet tartalmazó kannákba és (jobb esetben) teljesen feloldódnak.
2013. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert megpatkolsz tőle.
2022. okt. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!