Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt álmodtam ma hogy az egyik...

Azt álmodtam ma hogy az egyik osztálytársam megcsókol akibe szerelmes vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Aztán rá 5mp-re körülbelül egy másik osztálytársam is megcsókol aki viszont nekem nem tetszik de nem toltam el magamtól és akkor az akit szeretek megharagudott rám és utána fájdalmat okozott nekem. Miért álmodok ilyeneket? Van ennek az álomnak valami jelentése?

2012. nov. 4. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit én így leveszek belőle az az hogy a másik osztálytársadhoz is viszonyulsz valamennyire. Lehet hogy neked nem tetszik de biztos vonz téged valamiért.
2012. nov. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy lehet hogy a másik oszitársad mint barát, mint ember jelent sokat számodra.
2012. nov. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát én ezt nem érzem egyáltalán :D de köszii
2012. nov. 4. 11:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Kb. 4 éve ovis szerelmembe voltam még mindig belezúgva, amikor azt álmodtam, hogy egy másik osztálytársam megcsókolt. Akkor nem értettem az egészet, hiszen nem éreztem semmit iránta.

És most már egy éve, hogy ő tetszik.... :-)

2012. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!