Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok egy fiúba, aki nem mellesleg az osztálytársam. Mit tehetek, hogy felfigyeljen rám? 15/L

Figyelt kérdés
Amúgy ő ezt nem tudja, és nem is akarom egyelőre bevallani neki. Csak beszélőviszonyba akarok kerülni vele, hisz keveset beszélünk. És szeretném ha észrevenne. Már a közös életünket is elképzeltem, nagyon belezúgtam. Már éreztem úgy egyszer- egyszer, hogy neki is szimpi vok. Na szóval mit tegyek?
2012. okt. 6. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Hívd el valahová ahol kettesben tudtok lenni. :) 15/f

Szívesen beszélgetek veled erről bővebben privátban.

2012. okt. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen, az a lényeg, hogy valami nyugis helyre elhivd, ahol kettetesben tudtok lenni. Az ilyen pillanatokban általában "ömlenek" a szavak, nem izgulsz! Legalábbis én igy vagyok ezzel! De ha ezt egy csaj megcsinálná velem, tuti belemennék :) De ha nem annyira tetszik, akkor még jobban megismerném, van-e vmi közök bennünk. És csak lesz valami.
2012. okt. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Jó ötlet hogy hívd el valahova ahol együtt tudtok lenni. Nem muszáj a kettesben lét, elég ha olyan eseményre hívod amire ő is és te is szeretnétek elmenni. A hangsúly azon van, hogy ott beszélgetni tudj vele. Épp ezért nem jó egy zenés diszkó vagy ilyesmi hely.


Kicsit meg is dicsérheted valamiért amivel kapcsolatban látszik, hogy jólesne neki (pl szép a szeme, szép a haja, sportos alkat, jó a dumálókája, stb) A dicséret mindig jól esik az embereknek, ha őszintének tűnik, és még többet szeretnének kapni belőle. Ezért tovább keresik azoknak a tárasásgát akiktől ezt a fajta odafigyelést megkaphatják, így nagyobb eséllyel mond igent majd a későbbi "gyere el és beszélgessünk" felhívásodra.

2012. okt. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!