Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajaj! Az a fiú hívott randira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajaj! Az a fiú hívott randira, akibe szerelmes vagyok, de az osztálytársam is mániákusan imádja. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Az osztálytársam folyton erről a fiúról beszél MINDENKINEK, szóval ha megtudják, hogy ez a fiú randizni szeretne velem, mindenki egy pasilenyúló rib@ncnak fog nézni... Pedig ha úgy vesszük, én előbb láttam meg ezt a fiút... De ez tudom, gyerekes hülyeség, úgyhogy nem is ragozom tovább. Csak az o.társam folyamatosan róla áradozik, én meg nem terjesztettem el, hogy tetszik ez a fiú... Ja és a fiú nagyon menő, szóval ha meglátnak vele együtt, mindenki egy lopós rib@ncnak néz majd... Jaj, mit tegyek? Én nem vagyok ilyen, én csak beleszerettem ebbe a fiúba. :/ Miért ilyen nehéz? Mit tegyek?

16/L


2012. szept. 10. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj...ha a fiú TÉGED hívott el randira, akkor te tetszel neki, nem más. A többiekkel ne foglalkozz, majd belenyugszanak :)
2012. szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ez nem nehéz, csak nem látod át, mert szerelmes vagy! ;)
2012. szept. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szerintem marha nagy mázli, ha pont az a fiú hív el randizni, akibe szerelmes vagy! Ez nagyon ritka az életben, szerintem ne hagyd ki, esetleg ha megértőnek ismered azért előtte beszélj a o.társaddal is
2012. szept. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne a többiekkel foglalkozz, menj randizni.
2012. szept. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ritka, hogy pont az hív el, aki tetszik. Örülj, nem a többieket, hanem TÉGED választott. Majd belenyugszanak!! :)
2012. dec. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem ha szerelmes vagy belé és te is bejösz neki akkor nyugotan menj el vele randira és ha az osztalytársad ezekután pasilenyúló rib@cnak fog nevezni nyugotan mond el neki,hogy az a fiú téget szeret,téged "választot" meg,hogy nem a te hibat stb és ennek csak örülnöd kéne. :)
2013. okt. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A töbi belenyugszik, vagy nem.
2014. jan. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!