Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik az, hogy valakiből az...

Létezik az, hogy valakiből az erős stressz olyan hatást vált ki, mint az alkohol?

Figyelt kérdés
A páromról van szó. Mostanában elég stresszes az élete egy bizonyos ügy miatt és amikor azzal kapcsolatban kiderül valami fejlemény vagy egyáltalán csak azzal kapcsolatosan történik valami, tipikusan olyan lesz a viselkedése, mint amikor időnként (ritkán) ittasnak látom. Összefüggéstelenül beszél, zavart, egyszerűen hülyeségeket beszél és van, hogy másnap nem is emlékszik rá. 2 percenként hívogat ha olyankor nem vagyunk együtt, az egyik percben azt mondogatja, hogy szakítsunk mert én nem szeretem őt, a következőben pedig olyan nyugalommal, mintha semmi sem történt volna, hogy mennyire szeret és holnap találkozunk. De már máskor is megfigyeltem, hogy amikor nagyobb trauma éri, így viselkedik. Egyáltalán normális ez? Lehet tenni ellene valamit? (Lassan 1 éve vagyunk együtt.)
2012. okt. 25. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt tőle nem kérdezted még meg, hogy hogy látja ilyenkor a világot?
2012. okt. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De, de nem tud rá semmit mondani, csak legyint (már amikor emlékszik rá egyáltalán).
2012. okt. 25. 20:31
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem olyankor azt se tudja, hogy ébren van, vagy álmodik.
2012. okt. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden élethelyzet változás, stressz, hoz ki az emberből reakciót. Általában a "bántással, sértéssel, stresszel egyforma nagyságút. Ez a párodnál kicsit túl nagynak tűnik. Talán írjál le egy konkrét esetet..
2012. okt. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy tényleg részeg olyankor?
2012. okt. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem, ez nem normális. Durván labilis lehet lelkileg, akinél minden rendben, az nem így kezeli a stresszt..
2012. okt. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!